Valgykite ir žaiskite: vaikiški indai meilei maistui nuo pirmo kąsnio

Mes, PaPapūgų šeima, esame tikri maisto gurmanai. Mėgstame valgyti skaniai ir įvairiai. Net ir mūsų 2-metis PaPapūgiukas žino savo mėgstamiausius patiekalus, kuriuos valgo iš vaivorykštes spalvas atkartojančių silikoninių OOGAA indų – dubenėlių, lėkščių.

PaPapūgų šeima linki, kad visi mažieji atrastų savo mėgstamiausius skonius ir jais mėgautųsi iš ne tik saugių, bet ir žaismingų indų, nes maistas yra šventė. „PaPapūgos“ asmeniškai išbandė ir į savo elektroninę parduotuvę atrinkome visą OOGAA indų kolekciją: dubenėlius su dangteliais, lėkštes, šaukštelius, stalo kilimėlius.

OOGAA vaikiški indai ir įrankiai gaminami iš saugaus silikono, jie tinkami naudoti orkaitėje ar mikrobangų krosnelėje, laikyti šaldytuve ir šaldiklyje ar plauti indaplovėje. Jie nesugeria maisto kvapo, neleidžia atsirasti pelėsiui, grybeliui ar bakterijoms, o įrankiams ir indams gaminti naudojamas aukščiausios klasės silikonas atitinka Europos maisto saugumo reikalavimus.

Kuo ypatingi „OOGAA“ indai vaikams?

  • netoksiški, neišskiria cheminių medžiagų;
  • be BPA ir PVC;
  • galima naudoti orkaitėje ir mikrobangų krosnelėje (iki +260 °C);
  • galima laikyti šaldiklyje (iki -40 °C);
  • galima plauti indaplovėje;
  • galima sterilizuoti elektriniame sterilizavimo įrenginyje;
  • dugnas neslysta.

Vaiko apetitą paskatins žaismingos lėkštės

OOGAA silikoninės lėkštės „žydi“ vaivorykštės spalvomis, kad mažylio akys reaguotų į spalvas, o pietūs keltų tik teigiamas emocijas. Tai ypač svarbu nevalgiems vaikams.
Kiekviena spalvota silikoninė lėkštė, pagaminta iš saugių medžiagų, yra padalyta į 3 skyrius po 113 ml, kad mažylis paragautų skirtingų skonių ir atrastų saldų, kartų, sūrų maisto pasaulį. Skyreliai neleis susimaišyti skirtingiems skoniams, todėl nieko baisaus, jei mažasis valgytojas paliks ilsėtis, pavyzdžiui, blynelius lėkštėje – jie nemirks uogienėje, ir kantriai lauks mažų rankyčių. Vaikiškos lėkštės neslysta ant stalo, todėl jas galima patikėti pačiam mažyliui, jos puikiai tiks ir BLW maitinimo metodui.

Lėkštėse galima ruošti maistą orkaitėje (iki 260 °C) ar šaldyti šaldiklyje, todėl jos tinkamos ne tik serviruoti, bet ir gaminti. „PaPapūgos“ šeima siūlo išmėginti bent du „tinginių“ receptus šiose lėkštėse – gaivius vasariškus jogurtinius ledus arba išsikepti purių vanilinių keksiukų visai šeimai. Smagiausia, kad lėkščių dugne yra žaismingi iškilimai, kurie atsispaus ant ledų ar sūrelių  šiuos išėmus iš silikono formos – deserto net neprireiks puošti!

Praktiški vaikiški maisto dubenėliai

Universaliausias indas virtuvėje – dubenėlis. OOGAA silikoniniai dubenėliai yra tvirti, neslysta, tinkami košėms, troškiniams, kepiniams ar užkandžiams.
Silikonui nebaisūs temperatūros svyravimai nuo -40 °C iki +230 °C, todėl dubenėlį galėsite įdėti ir į šaldiklį, šildyti mikrobangų krosnelėje ar tiesiai jame kepti lazaniją, apkepą, o gal ir pyragą. Dubenėlio talpa – 255 ml.

PaPapūgų šeima atsakingai žiūri į valgymą, bet pasitaiko ir mums, kad maisto lieka. Tada dubenėlį su likusiu maistu slepiame po dangteliu ir dedame į šaldytuvą. Suvalgome kitą dieną. OOGAA silikoninis dangtelis yra toks pat saugus kaip dubenėlis – jį galima kaitinti, šaldyti, plauti, tačiau papildomai dangtelis dar apsaugo maistą nuo kvapų šaldytuve. Dangtelį ypač dažnai naudojame šiltuoju metų laiku vykdami į iškylas ar keliones.

Silikoniniai OOGAA šaukšteliai mažiausiems

Kam valgyti su įprastu šaukšteliu, jei galima su ryškiaspalviu OOGAA šaukšteliu, kuris dar yra ir taktilinis. Tai reiškia, kad vaikas, naudodamas jį, stimuliuoja skirtingus pojūčius – lytėjimo, skonio, uoslės, regos. Žaismingas šaukštelių dizainas leidžia kiekvieną valgymą paversti nuotykiu – „Lėktuvas gabena morkų krovinį!“, „Į stotį atpūškavo bulvių vagonas!“. Galite rinktis iš 4 skirtingų šaukštelių formų: traukinuko, lėktuvo, automobilio, laivo. Visi puikūs, nes saugūs.

Ergonomiška silikoninių šaukštelių rankena patogi ir mažylio rankai, ir valgyti padedančiam tėčiui ar mamai. Negilus, bet platus kaušelis leis pakabinti norimą kiekį košės. Šaukštelis tinkamas nuo 4 mėn. amžiaus, bet bus mylimas ir vyresnių valgytojų, kaip ir mūsų 2-mečio PaPapūgiuko.

OOGAA stalo kilimėliai – ir pietums, ir pramogoms

Mūsų šeima labai vertina praktiškus daiktus. Taip ne tik taupome vietą, bet ir laviname kūrybiškumą, kurio mokomės iš savo vaikiuko. OOGAA stalo kilimėlis padės ne tik pietų metu išlaikyti švarų stalą, bet po valgymo pravers įvairiems meniniams projektams. Lengvai valomas kilimėlis gali būti naudojamas visą dieną – ir valgant, ir žaidžiant. Mūsų PaPapūgiukas atrado dar vieną stalo kilimėlio panaudojimo būdą: kol laukia pietų, nuplaunamais flomasteriais spalvina ant kilimėlio nupieštus daiktų ir gyvūnų kontūrus. Po piešimo menininkas dar noriau valgo. O mes, tėvai, po valgio ir piešimo, kilimėlį tiesiog įdedame indaplovėn ir patiesiame naują.

Saugūs ir kokybiški pirmieji kūdikio indai užtikrins malonią vaiko pažintį su maistu. Ryškūs, lyg iš vaivorykštės spalvų nulieti lėkštės, dubenėliai su dangteliais, padės susidomėti naujais skoniais. Mūsų 2-metis PaPapūgiukas vis dar naudoja savo šaukštelį – traukinį ir džiaugiasi, kai iš lėkštės dugno jam akį merkia OOGAA personažai.

Vaikiški indai OOGAA išlaisvins vaizduotę ir nuves į skonių pasaulį.