Green Sprouts

Becky Cannon – veikli, energinga dviejų, dabar jau suaugusių dukterų mama, įkūrė iPlay kompaniją dar 1982-aisiais metais. Pabaigusi mokslus JAV, susijusius su vaikų vystymusi, ji persikėlė gyventi į Japoniją, kur toliau tęsė savo studijas ir 3 metus dirbo unikaliame Dream Window vaikų darželyje, kuris rėmėsi holistine filosofija ir ekologišku vaikų maitinimu. Šioje šalyje Becky ne tik susilaukė savo pirmagimės Emi, bet ir atrado bei išbandė nemažai išskirtinio dizaino, kokybiškų, specializuotų vaikų prekių, kurios negana to buvo pagamintos iš naturalių medžiagų. Būtent tokių savybių turinčių prekių vaikams pasiūlos stygius grįžus gyventi į JAV, paskatino Becky imtis šios veiklos ir pasiūlyti kitoms mamoms įsigyti jos pačois išbandytus produktus. Šiai dienai, iPlay kompanija siūlo ne tik indus bei įrankius vaikams, bet ir drabužius, žaislus, maisto produktus bei informacinę skiltį būsiems ir esamiems tėvams.

Sveiki ir laimingi vaikai – pagrindinis iPlay kompanijos prioritetas. Būtent dėl jų, mūsų mažųjų, gerovės dirba net 65 žmonių komanda. Remdamasi ilgamete patirtimi, ši komanda kuria ne tik patrauklaus dizaino, bet ir funkcionalius bei skatinančius vaiko vystymąsi ir kūrybiškumą produktus.

Kuo natūralesnės, vaikams saugios ir nekenksmingos, draugiškos aplinkai medžiagos – būtent šioms produktų sudedamųjų dalių savybėms skiriamas esminis dėmesys nuo pat kompanijos įkūrimo.  Visi be išimties produktai yra be BPA, PVC, formaldehido, melamino ir kitų kenksmingų sveikatai sudedamųjų dalių. Be to, visi produktų gamyboje naudojami dažai yra vandens pagrindo bei pagaminti be toksiškų tirpiklių.

Inovatyvus mąstymas, nuolatiniai moksliniai tyrimai  ir tobulėjimas – dar viena svarbi kompanijos  kasdieninės veiklos dalis. Tuo remdamasi, iPlay kuria produktus, atitinkančius griežtus saugaus naudojimo standartus.

Atsakingai pasirenkami tiekėjai – viena iš Becky verslo sėkmės paslapčių.  Becky tvirtai tiki, jog kiekvienas gamintojas privalo itin atsakingai vertinti savo tiekėjus ir renkasi tik tuos, kurie taip pat laikosi aukštų kokybės standartų, geba užtikrinti aukštą kokybę už konkurencingą kainą bei yra inovatyvūs.

Gamintojo produktai

I Can

I CAN – daugiafunkcinis šaukštelio kotelis skatina vaiką valgyti tiksliau ir pakeliui pamesti mažiau maisto – kiekvienas vaikas galės pasiimti šaukštelį taip, kaip patogiausia jam.

Tai naujausias švedų atradimas, kuris padės Jūsų vaikui valgyti savarankiškai. Pritaikyti mažoms rankytėms.

I CAN vaikiški šaukšteliai maži, lengvi ir ryškių spalvų.

Gamintojo produktai

InnoBaby

Dar 2000 metais dvi draugės Jee ir Kristen dalinosi mamų patirtimi, iššūkiais, ir nusprendė, kad nori padaryti kai ką daugiau. Jos suprato, kad daugelis tėvų susiduria su tais pačiais iššūkiais ir džiaugiasi galėdamos pasiūlyti sprendimus.

Šiandien jų biuras yra Čikagos priemiestyje, Ilinojaus valstijoje. Jų produktai yra pelnę įvairius apdovanojimus.
Gamintojo produktai

Ion8

Gamintojo produktai

KOKOLIO

„Daugiau nei tik lėkštė!”

KOKOLIO yra Vokietijos  įmonė, kurianti inovatyvius, vaikiškus indus iš aukštos kokybės silikono,  kurie yra be teršalų, visiškai saugūs mažiesiems.

KOKOLIO vaikiški indai pagaminti Vokietijoje.

Daugiau jokių „skraidančių lėkščių” valgio metu!

Gamintojo produktai

Kooleco

Prekės ženklas „Kooleco” įkurtas 2017 metais. Jų gaminiai yra be kenksmingų medžiagų, hipoalerginiai.

„Kooleco” siekia, kad kuo mažiau būtų teršiama gamta ir siūlo produktus, kurie tarnautų mums ilgą laiką.

Viskas, kas geriausio mūsų vaikams ir mums!

Gamintojo produktai

OOGAA

OOGAA prekinio ženklo įkūrėja yra Didžiojoje Britanijoje gyvenanti jauna mama, dizainerė Sam Skolnik, kuri taip pat susidūrė su sunkumais maitinant savo mažąjį. Pradėjusi ieškoti įsigyti įdomesnių savo forma, spalvotų, bet tuo pačiu metu ir saugių naudoti indų bei stalo įrankių vaikui, ji pastebėjo, jog tokių prekių pasiūla yra ganėtinai skurdi. Negana to, didžioji dalis indų ir įrankių vaikams buvo nesaugūs naudoti – plastikas, iš kurio jie pagaminti, savo sudėtyje turėjo toksinų, tokių kaip BPA, kurie kenkia augančiam organizamui. Be to, maisto šildymas tokiuose induose mikrobangų krosnelėje dar greičiau paskatina toksinus išsiskirti ir patekti į organizmą.  Būtent tai ir paskatino OOGAA įkūrėją pradėti savo verslą – kartu su savo komanda ji kuria patrauklių spalvų, linksmų bei unikalių formų, saugius ir patvarius produktus kūdikiams ir mažyliams.

OOGAA gaminiai pasižymi išskirtiniu dizainu bei ryškiomis spalvomis – tai palengvina suaugusiųjų kasdienybę. Galėsite kūrybiškai bei nuotaikingai pateikti mažyliui maista ir kartu mėgautis laiku prie pietų stalo.

Aukščiausios kokybės silikonas, atitinkantis visus Europos maisto saugumo reikalavimus, yra naudojamas OOGAA produktų gamybai. Ši medžiaga  ypatinga tuo, jog neturi toksinų (tokių kaip BPA ir ftalatų), nesugeria maisto skonio bei kvapo, nedūžta, neleidžia atsirasti pelėsiui, grybeliui ar bakterijoms.

Saugūs naudoti mikrobangų krosnelėje, orkaitėje, šaldiklyje, plauti indaplovėje – tokie yra OOGAA indai, pagaminti iš silikono.

Žmogaus rankų darbas yra neatsiejama OOGAA dubenėlių bei šaukštelių gamybos dalis. Galbūt todėl jie yra gaminami taip, jog geriausiai atitiktų mūsų mažiausiųjų poreikius ir tuo pačiu būdami ekologiški tausotų gamtą/aplinką kurioje jie gyvens užaugę.

Gamintojo produktai

RaZbaby ® yra Majamyje įsikūrusi įmonė, kuri patentuoja, kuria ir platina išskirtinai saugius gaminius kūdikiams, įkvėptus gamtos. Kompaniją 2002 metais įkūrė seserys Aida ir Lidia.

Kaip ir visi tikrai geri dalykai, mūsų gaminiai yra įkvėpti gamtos!

Tik geriausia uoga! 

Gamintojo produktai