Lietuvos Paštas
Užsakytos prekės registruota siunta pristatomos į Jūsų adresą aptarnaujantį Lietuvos Pašto skyrių. Tokiu atveju siuntą galima atsiimti Jums patogiu metu Pašto darbo valandomis
.
Siunta išsiunčiama per 1-2 d.d. nuo pavedimo gavimo, paštas pristato per 2 – 4 darbo dienas.

2,55 €
arba nemokamai perkant prekių virš 40 €

LP Express paštomatai 
Užsakytos prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą LP Express paštomatą Lietuvoje. Pasitikrinti, ar Jūsų mieste yra LP Express paštomatas, galite ČIA.

Siunta išsiunčiama per 1-2 d.d. nuo pavedimo gavimo, siuntų tarnyba pristato per 1-2 darbo dienas į bet kurį LP Express paštomatą.

3,00 €
arba nemokamai perkant prekių virš 40 €

Omniva paštomatai 
Užsakytos prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą Lietuvoje. Pasitikrinti, ar Jūsų mieste yra Omniva paštomatas, galite ČIA.

Siunta išsiunčiama per 1-2 d.d. nuo pavedimo gavimo, siuntų tarnyba pristato per 1-2 darbo dienas į bet kurį Omniva paštomatą.

3,00 €
arba nemokamai perkant prekių virš 40 €

Pasiimu pats
 ŠIUO METU ŠIS ATSIĖMIMAS NEGALIMAS. Prekių siuntimas taip pat nieko nekainuos, jei jas atvyksite atsiimti į ofisą, esantį Dariaus ir Girėno 81, Vilniuje. Pasirinkę šį būdą,  užsakymą galėsite atsiimti sekančią darbo dieną, taip pat el. paštu atsiųsime atsiėmimo informaciją.

Nemokamai

Pasiimu pats
Prekių siuntimas taip pat nieko nekainuos, jei jas atvyksite atsiimti adresu: Pašilaičiai, Medeinos g. 3.  Atsiėmimas galimas bus darbo dienomis tik nuo 18 val.  Vykdydami užsakymą susisieksime nurodytais kontaktais ir informuosime apie atsiėmimą.

Nemokamai

Jei mokama suma už pirkinius viršija 40€, tuomet Jums prekes pristatysime nemokamai!
Jei turite klausimų, susijusių su pristatymu ar pristatymo būdais, prašome, susisiekite su mumis.