„PaPapūga“ – tai šeimos kuruojama elektroninė parduotuvė, kurioje rasite mažiausiems skirtų saugių indų ir kitų stalo reikmenų, iš kurių valgyti smagu! Parduotuvėje rasite išskirtinio dizaino, aukštos kokybės ir saugius indus bei stalo įrankius vaikams. Tai pripažintų gamintojų ir mūsų šeimos teigiamai įvertintos prekės. „PaPapūga“ padės išrinkti dovanas gimus jauniausiems giminaičiams palankynų ar gimtadienių proga.

Papūga elektroninės parduotuvės pavidalu netikėtai atskrido į mūsų namus 2020 m. pavasarį, ir mes vis vaikomės jos uodegą, nes mūsų visai šeimai patinka:

saugumas ir tvarumas;

gamta;

spalvos.

SAUGUMAS IR TVARUMAS. Visi „PaPapūga“ elektroninėje parduotuvėje esantys produktai praėjo ne tik būtinus ES saugumo patikrinimus, bet ir mūsų šeimos testą. Viskas, ką įsigysite iš mūsų šeimos verslo, atitinka maisto saugumo reikalavimus, pagaminta be BPA ir ftalatų. Įsigydami silikoninius indus jūs remiate tvarumo, daugkartinio naudojimo ir plastiko mažinimo idėjas. Mes, tėvai, jūsų pirkinius pakuojame į perdirbamas medžiagas, o gautas dėžutes raginame panaudoti antrą sykį. Juk taip švariau ir geriau gamtai.

Elektroninė parduotuvės prekės skirtos didžiausiam šeimos lobiui – vaikams. PaPapūgų šeimoje turime dvigubą lobį – jaunuolį PaPapūginą ir pagranduką PaPapūgiuką. Visi nuo mažiausio testuojame prekes, prieš joms patenkant į virtualias „PaPapūga“ lentynas.

Išrankiausias yra jauniausias šeimos narys – jis turi savo mėgstamus indus, kuriuos pats išsirenka. Vyresnėlis išmaniai išbando silikoninius stalo kilimėlius žaidimams ir kūrybiniam įkvėpimui su modelinu. O mes, tėvai, testuojame savaip – ruošiame maistą induose, kaitiname, plauname rankomis ir indaplovėje.

GAMTA. Silikoniniai vaikiški indai sukurti ne tik jaukiems valgymams namuose, bet ir aktyviems pasiskraidymams lauke, iškylose. Pavyzdžiui, gertuvių turinys neišsipils dėl tvirto uždarymo, o tvirti puodeliai dėl savo formos neišvirs kojų, padėti net ir ant nelygaus kelmo miške. O net jei išgrius, tikrai neduš ir nepridarys žalos gamtai.

SPALVOS. Spalvingi „OOGAA”, „Green Sprouts”, „KOKOLIO”, „Ion8“, „Innobaby“ ir kitų gamintojų daugkartinio naudojimo indai kasdienį valgymą pavers maisto švente ir sukurs teigiamą mažylio santykį su maistu – kad valgyti būtų smagu! Žinome, kad indai vaikams atrodo labai skanūs net be maisto – kartais net juos pakramto, kad įsitikintų, kad jie – ne iš uogų.

Tegu Jūsų mažieji leidžiasi į nuotykių pilną maisto pažinimo kelionę. Mes padėsime.

Kad valgyti būtų smagu!