Lankome naujagimį: ką originalaus padovanoti vaiko susilaukusiai šeimai

Vaikelio gimimas – naujas etapas šeimos ir artimiausių giminaičių, draugų gyvenime. Tapote teta, jūsų geriausia draugė nuo mokyklos laikų susilaukė pirmagimio? Sveikiname ir šeimą su nauju pasaulio žmogumi, ir jus! Į palankynas įprastai vykstama su dovana. Jų gali būti įvairiausių – nuo labai praktiškų iki daiktų vaiko ateičiai.

Ką dovanoti lankant naujagimį ir jo šeimą?

Variantų būna įvairių. Žaislai, drabužiai, pinigai, dovanų čekiai, taupyklės vaiko ateičiai, priežiūros priemonės.

Neretai skubame į drabužių parduotuves rinkti šliaužtinukų, kombinezonų ar kepuryčių, nes norime papildyti vaiko drabužių spintą. Tačiau prieš tai įsitikinkite, ar tėvai nėra „paveldėję“ drabužių iš savo giminaičių vaikų, ir patys nupirkę papildomų drabužėlių. Vaikai taip greitai auga, kad jūsų atsakingai išrinkto drabužio vaikas gali net nespėti apsivilkti. Saugus pasirinkimas – dovanų kuponai ar čekiai vaikų prekių parduotuvėje, bet, pripažinkime, tai nėra originalu.

Kaip išrinkti praktišką, bet kartu neįprastą dovaną kūdikiui?

Pirmieji kūdikio indai – originali dovana palankynų proga

Mes, PaPapūgų šeima, esame už praktiškumą ir atsakingus pasirinkimus. Išrinkite tai, kas netrukus bus reikalinga mažyliui ir labai palengvins tėvų buitį. Dovanokite indus! Dovanodami vaikiškus indus neprašausite. Pirmieji vaiko indai kaip dovana bus tikrai originali ir išskirtinė. O svarbiausia – žinosite, kad jūsų dovana nedulkės kampe, o tikrai pasitarnaus vaiko ir jo šeimos kasdienybėje.

Reta mama besilaukdama kūdikio ir kartu su antra puse pirkdama kraitelį, galvoja apie būsimą maitinimo etapą. O šis etapas greitai ateina.

Padėkite pasiruošti kūdikio kelionėms į skonių pasaulį su pirmųjų košių etapu. Padovanokite palankynų proga, ko prireiks kūdikio košių ir savarankiško valgymo etapui.

Pirmieji kūdikio indai – nuo šaukšto iki termoso

Mes, PaPapūgos, atrinkome reikalingiausius kūdikio pažinčiai su maistu indus. Jų sąrašas gali didėti, bet nedvejojame, kad naujai iškepti tėvai bus patenkinti bent keliais svarbiausiais (ir saugiais!) indais, kuriuos vaikas naudos kasdien.

Nedidelis dubenėlis. Būtinai nedūžtantis, todėl geriausiai iš silikono. Idealiu atveju – prilimpančiu dugnu, kad smalsus mažylis neišverstų spalvoto indo su visa koše ant grindų ar dar blogiau – kilimo. Maitinant neretai būna „avarijų“, todėl labai svarbu, kad indai būtų atsparūs dūžiams. Dubenėlis skirtas ne tik košėms, bet ir „rimtesniems“ valgiams ateityje, jis pravers, kai norima paruošti vaisių ar daržovių asorti.

Spalvotos lėkštutės. Vėlgi labai praktiškas pasirinkimas. Jei išrinksite lėkštę su skyriais, tėvams tai suteiks daugiau galimybių patiekti įvairesnį maistą ar kelis užkandžius vienu metu. Vaikiški indai yra spalvingi ir traukiantys akį, lavina regėjimą ir kuria geras asociacijas su maistu.

Vaikiški šaukšteliai. Jų būna įvairių – ilgesne rankena, kad tėvams būtų patogu laikyti, su specialiu išgaubimu, kad kūdikiui būtų lengva valgyti. Jei norite stalo įrankių, kurie primena žaislus – dovanokite lėktuvo ar traukinio formos šaukštelį. Visi jie puikūs, nes PaPapūgos elektroninėje parduotuvėje esantys vaikiški indai, kūdikiams skirti stalo įrankiai yra 100 % saugūs ir atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Daugiafunkciniai stalo kilimėliai. Tvarką ant stalo valgio metu ir po jo sukurs stalo kilimėlis. Jis atliks kelias funkcijas: ant jo padėti indai nenuslys, vaikas eksperimentuodamas galės valgyti net nuo kilimėlio, o ne iš įprastos lėkštės. Lengvai nuvalomas silikoninis vaikiškas kilimėlis puikiai tiks mažojo valgytojo meniniams gabumams atsiskleisti. Juk maistą galima ne tik valgyti, bet ir iš jo lipdyti figūras ar tiesiog smagiai spausti daržoves delnu prie kilimėlio.

Gertuvės kūdikiui. Prieš valgį dera atsigaivinti. Gertuvę ar puodelį rinkite pagal amžių. Mažesniems vaikams rinkite neslidžias gertuves ar puodelius, geriausia – su dviem ąselėmis, kad jie galėtų saugiai patys atsigerti.

Termosas vaiko maistui. Jei jūsų draugų ar giminaičių šeima aktyvi, tikėtina, jie mielai keliaus ir su paūgėjusiu kūdikiu. Kelioninis termosas yra labai praktiška dovana palankynų ar krikštynų proga. Tėvai turės, kur įdėti kūdikiui maistelį eidami pasivaikščioti ar leisdamiesi į kelionę.

Neperšlampami seilinukai. Toks seilinukas padės išlaikyti gerą vaiko nuotaiką, nes sausas vaikas – laimingas vaikas. Jei jūsų draugė ar giminaitė linkusi į tvarumą, „zero waste“, padovanokite jos kūdikiui seilinuką, kuris bus itin patvarus. Dalis seilinukų yra net su rankovėmis ir su kišenėlėmis, kad valgant trupiniai ar maisto gabaliukai kristų į ją, o ne ant vaiko drabužių ar grindų. Labai sumanu!
Jei visgi esate už klasikinius seilinukus, arba norite, kad kūdikio tėvai turėtų iš ko rinktis, dovanokite abi versijas. Savo elektroninėje parduotuvėje turime ir neperšlampamų medvilninių seilinukų.

PaPapūga elektroninėje parduotuvėje rasite visus šiuos palankynų ar krikštynų proga dovanoti skirtus vaikiškus indus, kūdikio stalo įrankius ir kitus daiktus, kurie padės sklandžiai atrasti spalvingą maisto pasaulį.

Puikios pažinties su naujagimiu!