Spalvos suteikia kasdienybei skonio ir įvairovės. Mus džiugina skaisti saulė, spalvingi gėlių žiedai. Suaugusiems spalvos reikalingos parodyti nuotaiką, statusą. Vadovas juodu kostiumu sukurs rimtą įvaizdį, moteris balta suknele – lengvumą, ramybę. O vaikams spalvos turi lemiamą reikšmę lavinant jų pažintinius ir motorinius įgūdžius.

Vaikus natūraliai traukia ryškios, aiškios spalvos. Psichologai sako, kad nors 18 mėnesių sulaukę vaikai jau atpažįsta pagrindines spalvas, bet tik nuo 3 metų ima įvardyti bent vieną jų. Taigi spalvas jūsų vikruolis pažįsta, tik galbūt dar nemoka pasakyti. O jūs galite jam padėti. Švelniai mokykite ne tik rodydami lavinimo knygutes, žaisdami ryškiais žaislais, bet ir įtraukdami spalvingą maistą į spalvų karalystės pažinimo kelionę. Saldžios raudonos, mėlynos, violetinės uogos, traškios oranžinės morkos, puri gelsva košė – skanu, bet gardžiausia iš spalvingų indų.

„PaPapūga“ šeima atrinko patikimus vaikiškų indų gamintojus. Elektroninėje parduotuvėje rasite saugius, reikalavimus atitinkančius „Oogaa“, „Green Sprouts“, „Kokolio“, „Kooleco“ ir kitų gamintojų lėkštės, dubenėlius, gertuves, stalo įrankius ir kilimėlius, sukurtus specialiai smalsiems vaikams.

Auginkite smalsų vaiką žaisdami – tam tiks net spalvoti vaikiški indai. Padėkite ant stalo dviejų spalvų indus ir savo dvimečio paprašykite parodyti raudoną dubenėlį. Jei užduotį jis lengvai įveikia, ženkite toliau – patys rodykite į gertuvę ar lėkštę klausdami, kokios spalvos šis daiktas. Jei atsakymas teisingas – pagirkite, ir kitą dieną įtraukite naują spalvą. Jei mažylis suklysta, skatinančiu tonu tiesiog pasakykite teisingą spalvos pavadinimą.

Ryškiaspalviai indai – ne tik maistui patiekti, bet ir mokytis gyvūnų pavadinimų. Jei mažylis nenoriai valgo, sudominkite jį gyvūnais. Elektroninėje „PaPapūga“ parduotuvėje rasite „Innobaby“ gamintojo viščiuko formos lėkštutes bei dubenėlius ir „Kokolio“ koalos, varlės ar beždžionėlės formos lėkštes prilimpančiu dugnu. Dar kalbėti nemokantis mažylis bendrauja vaizdais – mimikomis, sava „kalba“, emocijas sieja su vaizdais. O kai vaikas pradeda kalbėti, spalva būna vienas pagrindinių motyvų, kuriuo apibūdina objektą. Tad indus mokykite apibūdinti kaip „žalia varlė“, „geltonas viščiukas“. Vaikas lengviau susies tiek spalvos pavadinimą su jos matymu, tiek gyvūno formą su jo išvaizda.

Elektroninėje „PaPapūga“ parduotuvėje – ryškūs, saugūs silikoniniai indai, skirti maisto ir spalvų atradimo džiaugsmui. Tokiu pasirinkimu galite nedvejoti – eksperimentas parodė, kad vaikai, jaunesni nei 10 metų, mieliau rinkdavosi spalvotas lėkštes (geltonas, žalias, mėlynas, raudonas) nei baltas. Prie ryškiaspalvių lėkščių ir dubenėlių priderinkite skaisčius puodelius dviem ąsomis ir vaikiškus stalo įrankius iš „Green Sprouts“. O jei ryškių spalvų periodas praėjo, ir jūsų mažasis atradėjas noriau renkasi subtilius atspalvius – pilką, smaragdo, indigo, garstyčių – įsigykite „Kooleco“ vaikiškus indus.

Spalvingi vaikiški indai – spalvų atradimo džiaugsmui. Palydėkite mažylį į spalvų ir skonių kelionę su „PaPapūga“ atrinktais saugiais vaikiškais indais.