Saugūs vaikiški indai – sklandi kelionė į skonių pasaulį

PaPapūgų šeima – keliautojai, atradėjai ir praktikai. Kas atsiduria mūsų el. parduotuvėje yra išbandyta ir patvirtinta. Esame lyg kokie kolumbai, kurie atranda naujas žemes ir dalijasi atradimais su Jumis. Vienas iš mūsų vaikiškų indų atradimas, kuriuos PaPapūga pirmoji ir atvežė į Lietuvos rinką – „Green Sprouts“ produkcija.

„Green Sprouts“ indai vaikams gaminami iš saugaus silikono, jie funkcionalūs ir patogūs naudoti kasdien. Kūrėjai puikiai supranta tėvų užimtumą ir siekia palengvinti mūsų visų kasdienybę, o mažuosius per pirmuosius gyvenimo metus maloniai sudominti maistu. Primaitinimo kelionė bus sklandesnė su „Green Sprouts“ silikoniniais indais vaikams. Tausojantiems aplinką, tai labai geras pasirinkimas, nes indai naudojami ir vyresnių vaikų, kaip kad mūsų 2-mečio PaPapūgiuko.

Kuo ypatingi silikoniniai „Green Sprouts“ gaminiai?

Visa „Green Sprouts“ gaminama produkcija, kurią galite įsigyti mūsų parduotuvėje, yra:

  • hipoalerginė;
  • be BPA ir be PVC;
  • be melamino;
  • lengvai valoma, ją galima plauti indaplovėje;
  • patvari, nedūžtanti, o silikonas atsparus karščiui.

Pirmasis primaitinimo dubenėlis

Maistą labai smagu laikyti rankose, volioti ant stalo, mėtyti, bet geriausia – žaisti su juo tam skirtuose induose. Pirmasis indas, kurį rekomenduojame įsigyti mažylių tėvams – dubenėlis. „Green Sprouts“ silikoniniai dubenėliai ištobulinti taip, kad būtų patogūs tiek tėvams, kurie padės kūdikiui paskanauti maisto, tiek pačiam mažyliui, kuris ims maistą iš dubenėlio.

Apvalus, negilus dubenėlis yra standus, bet lengvas, todėl mažasis valgytojas jį gali nusigabenti į bet kurią namų restorano vietą. Be to, šis 207 ml talpos silikoninis dubenėlis neslysta padėtas ant stalo. O kad namų restorano aptarnavimas puikus, įrodo ir tai, kad maistas šiame dubenėlyje  išlieka šiltas, kas aktualu, jei valgymo ritualas užtruks.

4 skyrių silikoninės lėkštės – savarankiškam vaiko valgymui

Mokomės žaisdami – vaikai puikiai vadovaujasi šiuo modeliu. Mažyliui atrasti naujus skonius daug smagiau, kai jis pats ima, liečia, gniaužia maistą. Taip jis perpranta tekstūrą ir savarankiškai ragauja maistą. Jam šioje kelionėje bus reikalinga Green Sprouts silikoninė, 4 skyrių lėkštutė.

Šios vaikiškos lėkštės dar vadinamos mokomosiomis ir rekomenduojamos nuo 12 mėn. amžiaus. „Green Sprouts“ lėkštė prilimpa prie lygaus, negrublėto, švaraus paviršiaus spaudžiat lėkštės centrą. Jei norite dar geresnio sukibimo, prieš tai sudrėkinkite lėkštės dugną.

Šią ryškią vaikų primaitinimui skirtą lėkštę su 4 skyriais (3 skyriai po 60 ml, vienas – 120 ml) galima plauti indaplovėje kaip ir visus „Green Sprouts“ vaikiškus indus.

Vaikiški stalo įrankiai iš saugaus plastiko ir plieno

Lėkšte ir dubenėliu pasirūpinta, o kuo pakabinti tą gardžiausią košę? Tėvų ir mažylių pamėgti „Green Sprouts“ stalo įrankiai nedideli, be aštrių briaunų. Jie be BPA ir be PVC, be melamino, todėl galite būti ramūs, jei vaikas ilgiau laikys burnoje spalvingą šaukštą, o ne košę.

„Green Sprouts“ silikoninis šaukštelis yra švelnus mažylio dantenoms, todėl valgymas bus ypač malonus. Dėl ypatingo dizaino šaukštelis tvirtai laikosi padėtas ant dubenėlio – jis nenukrenta ir neišterlioja stalo. Tai pažadas išlaikyti tvarką namuose bent minutę ilgiau!

Vyresniems valgytojams, kurie nori elgtis kaip suaugėliai, rekomenduojame „Green Sprouts“ stalo įrankių rinkinį, kurį sudaro peilis, šakutė ir šaukštas. Stalo įrankiai pritaikyti mažoms rankytėms ir tinka vaikams nuo 12 mėnesių. Peilio briaunos nėra aštrios, o metalinė įrankių dalis pagaminta iš nerūdijančio plieno, kita dalis – iš saugaus plastiko.

Kuo anksčiau mokysite naudotis stalo įrankiais, tuo lengviau vaikas įpras juos laikyti ir naudotis. Galbūt jis valgys lėčiau, bet užtikrintai.

Vaikiški puodeliai ne tik gėrimams

Vaikai mus moko kūrybiškumo ir savo atviru požiūriu stebina kasdien. Iš jų galime išmokti tiek daug. Pavyzdžiui, panaudoti vieną daiktą keliais būdais. „Green Sprouts“ savo asortimente turi puodelius vaikams, kuriuos galima panaudoti ne tik gėrimui, bet ir patiekti juose užkandį, sumaišyti desertą.

Silikoninis puodelis patogus laikyti – jis tvirtas ir turi net dvi ąseles. Sunkumų atsigerti nekils. O kai puodelis tuščias, paruoškite į jį daržovių šiaudelių ar vaisių gabalėlių. Ryškios spalvos nedvejotinai užklius už akių ir vaikas ims tiesti į silikoninį puodelį rankas. O gal sugalvosite dar bent kelis būdus, kaip panaudoti šiuos vaikiškus puodelius?

Lauke tik su gertuve

Valgome ir augame, bet nepamirškime ir atsigaivinti, ypač – eidami į lauką šiltuoju metų laiku.  Saugios „Green Sprouts“ gertuvės turėtų tapti jūsų mažųjų neatskiriamu pasivaikščiojimų, iškylų ir kelionių palydovu. Gėrimai bus saugūs net ir tolimiausių kelionių metu, nes 300 ml talpos gertuvės turi tvirtą dangtelį, kuris išlaikys skysčius savo vietoje. Atsigerti būtina, o vanduo yra geriausias gėrimas.

Kad atsigerti verta, jūsų vaikui primins žavūs piešiniai ant gertuvės. Žalią gertuvę piešia varlytė, mėlyną – banginis su žuvyte, o rausvą – drugelis su gėle. Visiems jiems būtinas vanduo, kaip ir mums – tiek mažyliams, tiek suaugusiems.

Spalvingosios „Green Sprouts“ gertuvės yra su minkštu šiaudeliu, komplekte yra atsarginis silikoninis šiaudelis, tinkamos kūdikiams nuo 9 mėnesių.

Neperšlampamas seilinukas su kišene – kad tvarkos būtų daugiau

Maisto kelionės gali būti labai audringos ir intensyvios kaip plaukimas laivu per audrą. Kad sutaupytumėte vieną skalbimą, siūlome papuošti savo mažylį neperšlampamu seilinuku, kuris apsaugos ir nuo maisto, ir skysčių. „Green Sprouts“ seilinukas yra su kišene, kuri surinks maisto likučius. Seilinukas užsitvirtina lipduku, kuris lengvai užsisega. Jis tinkamas naudoti nuo 9 iki 18 mėnesių mažyliui. „Green Sprouts“ siūlo keletą seilinukų dizainų, todėl galite derinti jį pagal nuotaiką – valgyti su miško žvėrimis, pelėdomis ar kitais mielais personažais.

Pirmieji kūdikio indai – tai pirmi susipažinimai su maistu – rūgščiu, saldžiu, minkštu, glotniu. Pradėdami primaitinti kūdikį geriausia įsigykite bent po vieną silikoninį indą ir saugių įrankių vaikams rinkinį. Dubenėlis bus nepamainomas košės valgymui, limpanti lėkštė – paskanauti pietus iš kelių produktų. Silikoninis puodelis vaikams pravers ne tik atsigaivinti, bet ir patiekti užkandį. O seilinukas su kišene užtikrins, kad maistas kris ne ant žemės, drabužių ar maitinimo kėdutės.

Malonios pažinties su maistu iš saugių indų!